Pracownik administracyjny ds. realizacji szkoleń w projekcie z programu HORYZONT EUROPA (1/2 etatu)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Polska
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
14. 3. 2024

Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ogłasza konkurs otwarty na stanowisko pracownika administracyjnego ds. realizacji szkoleń w ramach projektu realizowanego z programu Horyzont Europa w Centrum Zasobów i Wsparcia Dydaktyki, w Sekcji Kształcenia Ustawicznego i Organizacji Szkoleń
Główne zadania i obowiązki:  • kompleksowa organizacja szkoleń/ warsztatów, szkoły letniej dla studentów, doktorantów i pracowników UPWr odbywających się w Polsce oraz w Uczelniach Partnerskich za granicą w tym:
- bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klienta oraz kontakt z trenerami i wykładowcami w zakresie przygotowania ofert szkoleniowych;- prowadzenie naboru uczestników szkoleń;- organizacja i obsługa grup szkoleniowych;- nadzór nad realizacją szkoleń;- przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji szkoleniowej;  • przygotowywanie comiesięcznych sprawozdań ze zrealizowanych szkoleń;  • monitorowanie ogłaszanych postępowań przetargowych z zakresu realizowanych szkoleń;  • obsługa systemów informatycznych użytkowanych przez UPWr;  • przygotowywanie ofert szkoleniowych;  • graficzne opracowywanie prezentacji.
Wymagania:  • umiejętność przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów;  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel);  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2);  • umiejętność pracy w grupie;  • bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność;  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;  • minimum wykształcenie średnie, preferowane wyższe.
Mile widziane:  • doświadczenie w pracy w sektorze publicznym;  • wiedza o praktyce funkcjonowania uczelni publicznej;  • doświadczenie w organizacji szkoleń, eventów, wydarzeń popularnonaukowych lub naukowych, pracy w projekcie grantowym.
Oferujemy:  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1/2 etatu;  • zatrudnienie na czas określony na okres 16 miesięcy (tj. do lipca 2025 roku);  • stabilne warunki zatrudnienia;  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego m.in. w międzynarodowym projekcie realizowanym z programu HORYZONT EUROPA;  • szeroki pakiet socjalny;  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;  • dofinansowanie aktywności sportowej;  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.
CV należy przesłać w na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila "Pracownik admin. ds. organizacji szkoleń w projekcie Horyzont" Termin składania ofert: 29.03.2024 roku.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570