Specjalista ds. szkoleń i rozwoju produktu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Jeżeli dobrze odnajdujesz się w szkoleniu innych i posiadasz wiedzę z zakresu produktów dotyczących izolacji (systemy dociepleń, tynki) ta oferta jest dla Ciebie!

Poszukujemy osoby, która będzie wsparciem w dalszym rozwoju produktów, dzięki wiedzy uzyskanej podczas prowadzenia szkoleń.

Zachęcamy do zaaplikowania! ????

Oczekujemy

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy z izolacjami, systemem dociepleń, tynkami
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację
  • Gotowość do pracy w trybie mobilnym
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscypliny,
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Opiekę medyczną dla pracownika, a także możliwość dołączenia rodziny na preferencyjnych warunkach,
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach prężnie rozwijającej się firmy

Zadania

  • Tworzenie i definiowanie norm i standardów technicznych oraz identyfikacja potrzeb użytkowników, wymagań i luk produktowych
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych
  • Przyczynianie się do rozwoju i wdrażania nowych metod aplikacji dla określonych klas użytkowników
  • Udział w tworzenie treści technicznych
  • Współpraca z działem R&D, rozwój nowych produktów i rozwiązań
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Doradztwo techniczne w zakresie rekomendacji systemowych dla konkretnych zastosowań
  • Nadzór techniczny na placu budowy oraz rozwiązywanie zgłoszonych problemów

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523