Asystent ds. księgowości i windykacji 1/2 etatu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104809

Obowiązki

  • wystawianie faktur,
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych,
  • przygotowywanie sprawozdań,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (również student w tracie nauki) z obszaru finansów i rachunkowości,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • podstawowa znajomość zasad księgowości,
  • chęć do nauki i rozwoju w kierunku zawodu księgowego.

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy w niepełnym wymiarze godzin (1/2 etatu),
  • benefity socjalne (karta multisport, prywatna opieka medyczna),
  • możliwość udziału w międzynarodowych szkoleniach.

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Asystent Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315