Praca za granica Operator maszyn CNC Niemcy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Perconi GmbH
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Firma PERCONI GmbH zajmuje się branżą specjalistyczną chętnie nawiąże współprace
z ludźmi stawiającymi na rozwój w branży CNC. Obecnie poszukujemy pracowników w miejscowości Zwickau oraz inne lokalizacje.
Lokalizacja: Zwickau, Brandenburg, oraz inne lokalizacje
Zakres obowiązków: Obsluga maszyn CNC Sterowniki SIMENS, FANUC, HEIDENHAIN Wykonywanie pomiarów Dbałość o stanowisko pracy
Wymagania: Wyksztalcenie techniczne kierunkowe lub pokrewne Doświadczenie minimum rok Gotowość do pracy w systemie 2/3 zmianowym Komunikacja w j. Niemieckim poziom min A2 Auto na wyjazd
Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace Wynagrodzenie do 15 dnia miesiąca Zarobki w zakresie 2900€ do 3100€ netto w zależności od poszczególnych godzin oraz dodatków. Konto czasu 35 godzin koordynator w jezyku polskim zapewniamy zakwaterowanie

  • Praca Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293