Praca za granica operator wozka widlowego, Gera Niemcy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Perconi GmbH
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Firma PERCONI GmbH poszukuje doświadczonego operatora wózka widłowego do firmy automotive. Jako operator wózka widłowego będziesz odpowiedzialny za bezpieczne i efektywne przemieszczanie materiałów oraz wspieranie procesów magazynowych.
Lokalizacja: Gera, Niemcy
Obowiązki: Obsługa wózków widłowych w celu załadunku, rozładunku i przemieszczania materiałów w magazynie. Zapewnienie bezpiecznego przechowywania towarów zgodnie z wytycznymi firmy. Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i procedur firmy.
Wymagania: Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych. Posiadanie odpowiednich uprawnień do obsługi wózków widłowych. Zdolność do pracy w zespole. Umiejętność przestrzegania przepisów bezpieczeństwa. Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków. Znajomosc j. niemieckiego poziom min. A2/B1 Auto na wyjazd Gotowosc do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace Wynagrodzenie do 15 dnia miesiąca Stawka godzinowa 13,8 €/h brutto plus 30 € netto diety dziennej Konto czasu 35 godzin koordynator w jezyku polskim zapewniamy zakwaterowanie Dodatki świąteczne i urlopowe Dodatki do odzieży roboczej

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293