Operator maszyn CNC
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
JOBS LINK
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Operator Maszyn CNC
Konkurencyjny wynagrodzenie: 6500zł-8500zł brutto/m-c
Opis stanowiska:
⁃ pisanie programów (ISO lub nakładki dialogowe),
⁃ kontrola zgodności części z dokumentacją,
⁃ samodzielne przezbrojenie maszyn,
⁃ wymiana sztuk i nadzorowanie pracy.
Wymagania:
⁃ doświadczenie na podobnym stanowisku,
⁃ znajomość rysunku technicznego,
⁃ umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
⁃ znajomość programowania i przezbrajania tokarek CNC.
Oferujemy:
⁃ stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
⁃ atrakcyjne wynagrodzenie: od 6500zł do 8500zł brutto/m-c,
⁃ od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 6-14,14-22
⁃ dodatkowe premie motywacyjne za aktywność,
⁃ możliwość dodatkowego zarobku dzięki płatnym nadgodzinom,
⁃ przyjazne i elastyczne środowisko pracy bez zbędnej biurokracji,
⁃ realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego.
Telefon: 698 899 223

  • Praca Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030