Praca wdziale analiz i danych z językiem niemieckim
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Personnel and Media Solutions
17. 4. 2024

Szukamy kandydatów (tylko z niemieckim min B2 ) do działu analiz, praca administracyjna

Obowiązki

Wymagania

  • Praca w niemieckiej firmie na terenie Łodzi lub Gdańska – praca stacjonarna
  • Wpisywanie danych do systemu
  • Administracja danymi
  • Spotkania z niemieckojęzycznym zespołem i omawianie projektów
  • Analiza otrzymanych danych i raportowanie do odpowiednich departamentów

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę stacjonarną
  • możliwość awansu i szkoleń
  • stałe godziny pracy - od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00/9:00(start pracy)

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. ochrony danych Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448