Młodszy administrator danych z językiem niemieckim
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie

  • opracowywanie i analiza danych

  • monitorowanie przebiegu procesu

  • opracowywanie zleceń wewnętrznych

WYMAGANIA:
  • znajomość języka niemieckiego (szukamy osób na wielu poziomach zaawansowania, minimum B1)

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • znajomość środowiska Windows i MS Office

  • sumienność, dokładność i uporządkowanie w działaniu

  • zaangażowanie i samodzielność

  • gotowość do pracy stacjonarnej

OFERUJEMY:
  • przyjazną atmosferę w pracy

  • kompleksowe, przygotowujące do wykonywania pracy szkolenie (nie wymagamy doświadczenia)

  • umowę o pracę

  • możliwości rozwoju: szkolenia i wyjazdy służbowe do naszych oddziałów w Niemczech

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich

  • bezpłatne kursy językowe

  • opiekę medyczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • Praca Łódź
  • Administrator nieruchomości Łódź
  • Administrator IT Łódź
  • Specjalista ds. ochrony danych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448