Praca administracyjna z językiem niemieckim
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Personnel and Media Solutions
22. 4. 2024

Dla Niemieckiej firmy z siedzibą w Łodzi i Gdańsku szukamy kandydatów tylko ze znajomością niemieckiego od poziomu B1/B2

Obowiązki

  • codzienne komunikowanie się z każdym w firmie w języku niemieckim
  • uzupełnianie danych w systemie / raporty / protokoły
  • co tygodniowe spotkania i analiza działań z zeszłego tygodnia

Wymagania

  • znajomość niemieckiego od poziomu B1/B2
  • nie wymagamy innego języka
  • chęć rozwijania się i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • umowę o pracę lun umowę zlecenie
  • możliwość pracy na 0,5 , 3/4 lub cały etat
  • wynagrodzenie od 6500 pln brutto dla osób z niemieckim B1

  • Praca Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448