Mechanik rowerowy od zaraz! Praca w Autoryzowanym serwisie BH Bikes
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Carmen
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Szukamy rowerowego mechanika, który zadba o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów na górskich szlakach Podbeskidzia!

Przygotowanie roweru do jazdy to wymaga smykałki dlatego szukamy mechanika, który:

WYMAGANIA:
  • jest ekspertem od rowerów, rowerów elektrycznych i lubi majsterkować

  • jest ambitny i nie poddaje się przy pierwszej lepszej okazji tylko szuka nowych rozwiązań

  • ceni sobie porządek

  • umie zorganizować sobie pracę samodzielnie (nie lubimy się czepiać :) )

  • jest odpowiedzialny i sumienny

OFERUJEMY:

Co będziesz z tego miał?

  • gwarantujemy ponadprzeciętne wynagrodzenie na zasadach jakich chcesz

  • dostęp do oryginalnych części i akcesoriów

  • odpowiedni sprzęt i warunki do pracy

  • zniżki na produkty i usługi w firmie

  • udział w wyjazdach terenowych i eventowych

  • staniesz się częścią naszej rowerowej ekipy

  • wolne weekendy

Dołącz do ekipy Mountreme!

  • nie wymagamy CV

  • napisz kilka słów o sobie na praca(małpa)carmen-jasienica.pl

  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji

Informacje dodatkowe:

  • Salon Mountreme to Autoryzowany Partner BH Bikes i NOX

  • siedziba firmy: Jasienica k. Bielska-Białej

  • praca także dla osób o orzeczeniem, w stopniu umożliwiającym wykonywanie pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kurier rowerowy Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246