Praca dla osób z uprawnieniami UDT-od zaraz Rzgów
  • Rzgów
Rzgów, Rzgów, łódzkie, Polska
Gi Group Poland S.A.
9. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji i pakowania wyrobów

- dbanie o jakość prowadzonego procesu przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy,

- współpraca przy terminowej realizacji planów produkcyjnych, systematyczne uzupełnianie stanów surowców w silosach poprzez ich ręczny załadunek,

- ręczne dozowanie pigmentów oraz dodatków produkcyjnych,

- dowożenie i wywożenie surowców i opakowań na stanowisko pracy przed i po zakończeniu produkcji,

- wypełnianie obowiązującej na stanowisku pracy dokumentacji,

- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, prace pomocnicze wykonywane w innych niż produkcyjny obszarach

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w dziale produkcji i obsłudze maszyn

- mile widziane − uprawnienia na wózki czołowe (minimum III WJO) wciągniki, suwnice, windy towarowe potwierdzone przez UDT.

Oferujemy:

- premia uznaniowa w wysokości 20% wynagrodzenia (960 zł)

- praca dwuzmianowa: I zmiana 06:00 - 14:00 II zmiana 13:45 - 21:45

- darmowy posiłek

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Rzgów
  • Rzgów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293