Praca dla osób z wykształceniem medycznym!
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
WorkON s.c.
5. 5. 2024

Pracownik punktu świadczenia usług
Lokalizacja: Łódź (Śródmieście).
Ogólne informacje: oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, na jedną zmianę (8-16, 7-15 bądź 9-17 - według preferencji), wynagrodzenie: 4500 - 5600 brutto + cały koszyk benefitów: dofinansowanie do karty Mulitisport, prywatna opieka medyczna po przejściu na czas nieokreślony, świadczenia świąteczne i wakacyjne!
Zakres obowiązków: - obsługa klienta w sklepie oraz sprzedaż artykułów medycznych - wykonywanie gorsetów i wkładek ortopedycznych - praca przy komputerze
Wymagania: - wykształcenie medyczne z kierunku fizjoterapia, ortopedia, biomechanika, rehabilitacja (z aktualnym nr prawa wykonywania zawodu) - warunek konieczny!
- obsługa komputera
- komunikatywność
Szukamy osób do dłużej współpracy.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862