Magazynier z uprawnieniami UDT
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
GRUPA CONTRAIN
23. 4. 2024

Masz doświadczenie w operowaniu wózkami widłowymi? Mamy dla Ciebie świetną ofertę w Łodzi!

Poszukujemy magazyniera z uprawnieniami UDT.

Firma zapewnia pracownikom możliwość dojazdu do pracy autobusami pracowniczymi kursującymi na terenie miejscowości: Łask, Pabianice , Piotrków Trybunalski. Autobusy kursują 7 dni w tygodniu w systemie 3 zmianowym oraz 4 brygadowym.

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego
  • rozładunek i załadunek towaru
  • rozmieszczenie towaru po lokalizacjach

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • motywacja do pracy
  • uprawnienia UDT

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe 4464 – 4776 złotych brutto/mies. (wynagrodzenie zależne od doświadczenia)
  • premię motywacyjną do 330 zł brutto
  • premię grupową do 200 zł brutto
  • Premia za polecenie pracownik 800 zł brutto
  • Premia za prace w systemie 4 brygady 1000 zł brutto
  • płatne nadgodziny: +20% (nocne), +50% (nadgodziny w tygodniu), +100% (soboty), +200% (niedziele, święta)
  • pracę 3 zmianową (5:45-13:45-21:45)
  • profesjonalną obsługę administracyjną przez cały okres zatrudnienia

Firma zapewnia pracownikom możliwość dojazdu do pracy autobusami pracowniczymi kursującymi na terenie miejscowości: Łask, Pabianice , Piotrków Trybunalski. Autobusy kursują 7 dni w tygodniu w systemie 3 zmianowym oraz 4 brygadowym

Agencja zatrudnienia nr 5612

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190