Praca biurowa z jezykiem NIEMIECKIM
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Personnel and Media Solutions
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY (bez doświadczenia) LÓDŹ
(nie wymagamy doświadczenia - gwarantujemy szkolenia)

Łódź

około 7000-9000pln brutto

Umowa o pracę
Dyspozycyjność pełen etat – poniedziałek -piątek 8-16

lub dla studentów na ¾ - do ustalenia indywidualnego

Obowiązki

wsparcie / asystowanie w pracy poszczególnych działów
wpisywanie danych w systemie
odpisywanie na zapytania

Wymagania

Wymagamy znajomości języka niemieckiego – B2

Nie wymagamy innego języka

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
Bogaty pakiet szkoleń wprowadzających oraz szerokie możliwości rozwoju,

  • Praca Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448