Poszukiwany/na Recepcjonista/ka
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, Mazowieckie, Polska
Orpea Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania rejestracji medycznej.
• Przyjmowanie i łączenie rozmów przychodzących.
• Budowanie pozytywnych relacji z zespołem.
• Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych.
• Archiwizacja dokumentacji medycznej.
• Sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych.
• Wystawianie faktur VAT.
• Nadzór nad obiegiem dokumentacji.
• Sprzedaż usług komercyjnych ośrodka.
• Przygotowywanie miesięcznych zestawień i raportów.
Profil kandydata
• Komunikatywność.
• Dobra organizacji pracy własnej.
• Empatia i wyrozumiałości dla osób starszych oraz ich ograniczeń.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
• Cierpliwość, sumienność i odpowiedzialność.
• Znajomość pakietu Microsoft Office.
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy
* UDZIAŁ W WARSZTATACH I SZKOLENIACH Cenimy to, że chcesz się rozwijać
* KARTA FIT PROFIT LUB FIT SPORT By przyjemniej spędzić czas poza pracą
* STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA Rozumiemy potrzebę bezpieczeństwa i poczucia stałości zatrudnienia
* PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA*w zależności od formy zatrudnienia

  • Praca Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714