Kontroler/ka jakości kosmetyków
  • Józefów
Józefów, Józefów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z.o.o.
26. 3. 2024

Posiadasz doświadczenie w przeprowadzaniu kontroli jakości, a Twoją mocną stroną jest spostrzegawczość? Zależy Ci na rozwijaniu posiadanych już umiejętności i zdobywaniu nowej wiedzy?
Sprawdź, co dla Ciebie mamy!
Poszukujemy osób do przeprowadzania wizualnej kontroli jakości opakowań kosmetycznych!
Możliwy dojazd autobusem na trasach:
-Gończyce --> Garwolin,
-Stoczek Łukowski ---> Garwolin,
-Garwolin --->Józefów
Lokalizacja: Józefów
oferujemy:
-umowę o pracę- bezpośrednie zatrudnienie przez firmę
-pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
-wynagrodzenie miesięczne do 6500zł brutto
-pełne szkolenie wprowadzające
-możliwość dojazdu autobusem
-pakiet benefitów (m.in karta multisport, prywatna opieka medyczna)
zadania:
-przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości opakowań kosmetycznych za pomocą specyfikacji produktów
-ocena produktów
-uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
-praca przy komputerze
oczekujemy:
-doświadczenia w przeprowadzaniu kontroli jakości (najlepiej w branży kosmetycznej, branży opakowań lub branży introligatorskiej)
-posiadania prawa jazdy kat.B
-umiejętności obsługi komputera (poziom podstawowy)
-komunikatywnej znajomości języka polskiego
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Józefów
  • Józefów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448