Pomocnik produkcji
  • Oleśnica
pomocnik produkcji
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Praca na produkcji w stabilnej firmie i z dobrym wynagrodzeniem!

Pracuj przy pakowaniu i obsłudze prostych maszyn.

Zarobki do 6000 zł brutto na start!

Zostały 2 ostatnie miejsca!

Masz szansę na pracę w stabilnej firmie z tradycjami - tu naprawdę dobrze się pracuje.

Lokalizacja: Oleśnica - 6 min od Dworca PKP

Zadania

  • proste prace fizyczne
  • obsługa maszyn produkcyjnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 6000 zł brutto, a w nim:
  • stawkę godzinową 29,80 zł brutto
  • premię 800 zł brutto do zdobycia w każdym miesiącu
  • dodatek do zmiany nocnej
  • pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • dla chętnych możliwość dodatkowego zarobku (nadgodziny)
  • na początek umowa o pracę tymczasową (płatny urlop, chorobowe, ubezpieczenie na życie w PZU)
  • realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • pakiet korzyści pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy)
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy (np. obsługa wózków widłowych)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • Praca Oleśnica
  • Pracownik produkcji Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963