Pracownik produkcji
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy z dobrymi zarobkami od zaraz?

Mamy dla Ciebie stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej

Zarobki do nawet 6000na start!

Aplikuj dziś wysyłając SMS o treści "OLE" na numer 669 892 659 - liczba miejsc ograniczona

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej (06-14, 14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 6000zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • dla chętnych możliwość dodatkowego zarobku (nadgodziny)
  • na początek umowa o pracę tymczasową (płatny urlop, chorobowe, ubezpieczenie na życie w PZU)
  • realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • pakiet korzyści pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy)
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy (np. obsługa wózków widłowych)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Zadania

  • zasypywanie worków produktem i układanie na palecie
  • obsługa maszyn

  • Praca Oleśnica
  • Pracownik produkcji Oleśnica
  • Pracownik fizyczny Oleśnica
  • Pracownik biurowy Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448