Operator produkcji
  • Oleśnica
operator produkcji
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Praca na produkcji przy obsłudze maszyn – od zaraz!

Zarabiaj nawet 5600 zł i więcej!

Stabilne warunki, dobre wynagrodzenie i atmosfera do pozazdroszczenia.

Lokalizacja: Oleśnica - tylko 3 min od dworca PKP

Oczekujemy

  • super, jeśli masz podobne doświadczenie, ale nie jest to konieczne
  • gotowości do pracy w systemie 12h (2 dni pracy x 2 dni wolne)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • realne wynagrodzenie 5600 zł brutto i więcej
  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia i super atmosferę w pracy!
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pracę od zaraz

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • przygotowanie surowców

  • Praca Oleśnica
  • Operator Oleśnica
  • Pracownik produkcji Oleśnica
  • Operator maszyn Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963