Pneumatyk / Elektryk / Elektromechanik /Mechanik - Kontroler w branży kolejowej
  • Minsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Minsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola jakości podzespołów pneumatycznych

WYMAGANIA:
  • wiedzy z obszaru pneumatyki, mechaniki
  • doświadczenia jako pneumatyk, elektryk, elektromechanik, lub mechanik, mile widziane na stanowisku kontrolera jakości w podobnej branży
  • wykształcenia min. zawodowego
  • umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności

OFERUJEMY:
  • bezpośrednie stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku, systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • wynagrodzenie 30-35 zł brutto/h
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wczasów)
  • stałe zatrudnienie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, bądź kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Elektryk Mińsk Mazowiecki
  • Mechanik Mińsk Mazowiecki
  • Elektromechanik Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055