Mechanik
  • Mińsk Mazowiecki
Mechanik
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Harper Hygienics S.A.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Mechanik

Twój zakres obowiązków

  • Stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń oraz całą infrastrukturą mediów zasilających,
  • Prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji, zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn,
  • Efektywny udział w regulacjach serwisowych i przezbrojeniach maszyn,
  • Szybkie i skuteczne naprawy
  • Sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac serwisowych,
  • Wyszukiwanie i eliminacja nieprawidłowości w obszarze BHP obsługi i serwisu technicznego,
  • Rejestracja pobieranych części zamiennych z magazynu technicznego,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne,
  • Uczestniczenie w programach rozwojowych działu Utrzymania Ruchu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o specjalności Mechanik,
  • Praktyka w obsłudze serwisowej maszyn produkcyjnych,
  • Wiedza z zakresu technik utrzymania sprawności maszyn i urządzeń,
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Sprawne wyszukiwanie części i materiałów niezbędnych do realizacji napraw,
  • Pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole,
  • Przestrzeganie standardów i postępowanie zgodne z obowiązującymi procedurami.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System premiowy,
  • Dodatek za brak absencji
  • Darmowy transport na trasach Siedlce – Mińsk, Garwolin – Mińsk oraz Stoczek Łukowski – Mińsk
  • Bezpłatna opiekę medyczną
  • Wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika, dodatkowo praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień;
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy;
  • Możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mechanik Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570