Elektryk - Automatyk
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Harper Hygienics S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych w części elektrycznej oraz w zakresie automatyki przemysłowej
  • Szybkie i skuteczne naprawy awaryjne w zakresie elektryki i automatyki
  • Prace konserwacyjne w zdefiniowanych obszarach odpowiedzialności technicznej
  • Dodatkowa obsługa techniczna w zakresie odpowiedzialności:
  • regulacje i optymalizacja parametrów sterowania maszyn
  • modernizacja i optymalizacja wdrożonych rozwiązań
  • Wyszukiwanie i eliminacja nieprawidłowości w obszarze BHP obsługi i serwisu technicznego,
  • Sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac technicznych
  • Dbałość w zapewnieniu aktualizacji i jakości dokumentacji technicznej
  • Pełna samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o specjalności elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne,
  • Znajomość ustawień falowników, paneli obsługowych, programatorów i innych urządzeń sterowania maszyn
  • Umiejętność kontroli i administrowanie sprzętem AKPiA,
  • Umiejętność identyfikowania i diagnozowania przyczyn zakłóceń i awarii oraz stosowania szybkich rozwiązań eliminujących skutki zdarzeń
  • Uprawnienia SEP od min. 1kV i zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 [m,
  • Zachowanie dbałości o powierzony sprzęt i narzędzia oraz przestrzeganie zasad właściwego organizowania stanowiska pracy bezpośredniej
  • Doświadczenie minimum 5 lat w obsłudze i modyfikacji urządzeń z obszaru elektryki i automatyki przemysłowej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną i kontakty z serwisem zagranicznym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Elektryk Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749