Płatny staż w dziale rekrutacji
  • Grójec
Grójec, Grójec, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Interesujesz się tematyką HR i chcesz zobaczyć jak wygląda prowadzenie procesu rekrutacyjnego? Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji, będącej liderem na rynku? Dołącz do nas już dzisiaj i nadaj swojej ścieżce zawodowej właściwy kierunek!

Oczekujemy

  • zainteresowania tematem rekrutacji pracowników
  • Inicjatywy i chęci do podejmowania wyzwań
  • dostępności od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie pracy biurowej
  • komunikatywność, chęć kontaktu z ludźmi :)
  • prawo jazdy kat. b

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • dostęp do technologii, które są wykorzystywane w firmach rekrutacyjnych
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • wynagrodzenie 4430zł brutto
  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • pakiet atrakcyjnych benefitów m.in dostęp do platformy legimi (e-booki), opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej (multisport lub OK system), szkolenia, pakiet weterynaryjny PetHelp i wiele więcej

Zadania

  • wsparcie zespołu konsultantów i rekruterów z zespołu w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • samodzielne realizowanie rekrutacji ( po okresie wdrożenia)
  • dopasowanie pozyskanych aplikacji do odpowiednich ról (stanowisk)
  • budowanie bazy kandydatów, aktywnym ich poszukiwaniem
  • przygotowanie raportów, podsumowań, odpowiedzi zwrotnych dla kandydatów

  • Praca Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914