Technolog w dziale przygotowania produkcji
  • Ogorzelice
mazowieckie, Ogorzelice, mazowieckie, Polska
Modular System Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej dla wyrobów,
  • paca w wewnętrznym systemie ERP i programach projektowych: AutoCad, Inventor,
  • dobór materiałów do produkcji wyrobów i opracowywanie receptur,
  • optymalizacja kosztów i poprawa jakości wyrobów,
  • opracowanie, optymalizacja i nadzór nad procesami technologicznymi,
  • identyfikowanie problemów i wprowadzanie zmian w procesach produkcyjnych oraz produktach,
  • rozwiązywanie problemów oraz poszukiwanie nowych, optymalnych rozwiązań technologicznych,
  • współpraca z działami biorącymi udział w procesie produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
  • wiedza z zakresu technologii produkcji oraz znajomość procesów produkcyjnych,
  • wiedza techniczna, znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej,
  • znajomość systemu ERP,
  • praktyczna znajomość oprogramowania AutoCAD, mile widziana znajomość oprogramowania Inventor,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, rozwiązywania problemów.
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.

To oferujemy

  • stabilne środowisko pracy i warunki zatrudnienia – długofalowa współpraca,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku w swojej branży,
  • praca w doświadczonym, zaangażowanym zespole stawiającym na partnerską atmosferę w pracy i wzajemne wsparcie,
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonych pracowników,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w nowoczesnym, zrobotyzowanym zakładzie produkcyjnym,
  • możliwość inicjatywy i rozwoju własnych pomysłów w ramach doskonalenia procesów i rozwoju firmy,
  • dodatkowe benefity.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315