Pielęgniarka na blok operacyjny
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
17. 4. 2024

Firma e-work HR Company Poland aktualnie prowadzi rekrutację do szpitala w Poznaniu poszukuje Pielęgniarek na blok operacyjny

Obowiązki

  • Przygotowywanie i dezynfekcję wszystkich narzędzi chirurgicznych
  • - Sprawdzenie stanu i gotowości do użycia narzędzi chirurgicznych
  • - Pomoc w obsłudze pacjenta podczas operacji, wsparcie chirurga
  • - Utrzymanie porządku i czystości na sali operacyjnej
  • - Współpraca z zespołem chirurgicznym i pozostałymi pracownikami służby zdrowia

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • - Chęć podjęcia pracy w pełnym lub nie pełnym wymiarze godzin
  • - Umiejętność przeprowadzenia pełnej diagnostyki i interpretacji badań
  • - Życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • - Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętne radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  • - Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy w zespole
  • - Znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub na prywatną praktykę w formie dyżurów
  • - wynagrodzenie 87 zł/h brutto

  • Praca Poznań
  • Pielęgniarka Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782