Pielęgniarz / Pielęgniarka / Ratownik medyczny
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
POLMED S.A.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność wykonywania standardowych procedur diagnostycznych, laboratoryjnych
  • mile widziane kursy specjalizacyjne w zakresie: szczepień ochronnych, EKG, audiometrii, medycyny pracy.
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej

Obowiązki:

  • praca w gabinecie zabiegowym, w tym w punkcie pobrań
  • nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta
  • współpraca z lekarzami, pielęgniarkami, pielęgniarzami i pracownikami Recepcji

Centrum Medyczne POLMED w  Poznaniu poszukuje:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę

  • Praca Poznań
  • Ratownik Poznań
  • Pielęgniarka Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190