Pielęgniarka Medycyny Pracy
  • Poznań, wielkopolskie
Poznań
EMC Instytut Medyczny S.A.
2. 3. 2024

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko​: Pielęgniarka Medycyny Pracy​ do jednej z naszych nowych placówek – Przychodnia PL CERTUS przy ul. Wagrowskiej 6​ w Poznaniu.

Opis stanowiska:

  • praca w Poradni Medycyny Pracy,
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych dla potrzeb badań profilaktycznych pracowników,
  • zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi Pacjenta,
  • współpraca z lekarzem medycyny pracy oraz pozostałym personelem medycznym,
  • przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich, a także prowadzenie i  nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta,
  • praca w gabinecie zabiegowym oraz gabinecie medycyny pracy,
  • przygotowywanie gabinetów do pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu,
  • kurs kwalifikacyjny w dziedzinie ochrony zdrowia pracujących,
  • mile widziane kursy w zakresie: szczepień ochronnych, EKG, audiometrii,
  • sprawna obsługa komputera,
  • orientacja na Pacjenta, empatia,
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę na cały etat w ramach umowy o pracę,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie),
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

  • Praca Poznań
  • Pielęgniarka Poznań
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659