Partner handlowy ds. sprzedaży energii elektrycznej
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie kontaktów oraz utrzymywanie bezpośrednich relacji handlowych z Klientami
  • Aktywna sprzedaż energii elektrycznej w produktach elastycznych dla Klientów przemysłowych
  • posiadających taryfy A2x, B2x, C2x
  • Budowanie portfela Klientów
  • Przygotowanie i prezentowanie oferty produktów w zakresie sprzedaży energii elektrycznej,
  • produktów uzupełniających oraz innych rozwiązań energetycznych
  • Przygotowywanie do podpisu umów na sprzedaż energii elektrycznej
  • Współpraca z działami wsparcia Spółki oraz raportowanie wyników sprzedażowych
  • Monitorowanie i analiza rynku sprzedażowego

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży produktów z rynku energetycznego
  • wiedzy z zakresu sprzedaży bezpośredniej
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • motywacja do osiągania wyników oraz dążenie do osiągnięcia sukcesu
  • umiejętność operatywnego i samodzielnego działania
  • wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia prowizyjnego
  • kooperację na zasadzie umowy współpracy
  • szkolenie produktowe i wsparcie zespołu back office
  • współpracę ze światowym liderem w sektorze energetyki
  • rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze

Etapy rekrutacji

  • Wstępna rozmowa
  • Spotkanie dotyczące szczegółów współpracy
  • Podpisanie umowy

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o. poszukuje partnerów handlowych w ramach współpracy agencyjnej w zakresie sprzedaży energii elektrycznej. Jeżeli posiadasz szeroką wiedzę o rynku energii w Polsce, zespół pracowników z doświadczeniem w obszarze sprzedaży energii elektrycznej, posiadających łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i wysokie umiejętności negocjacyjne odpowiedz na tę ofertę.

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o. - spółka wchodząca w skład Grupy ENGIE jest jednym z największych producentów oraz „midstreamer’ów” na rynku energii odnawialnej w Polsce.

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o. poprzez swoje farmy wiatrowe (o mocy 240,9 MW) i fotowoltaiczne (o mocy 120,4 MWp) produkuje w ciągu jednego roku ok. 700 000 MWh energii elektrycznej.

Dla odbiorców przemysłowych oferujemy produkty związane z energią odnawialną, w tym umowy PPA. Firma realizuje strategię, w ramach której planujemy budowę nowych mocy wytwórczych OZE do 1 500 MW w Polsce oraz do 80 000 MW na świecie. ENGIE stale inwestuje w badania i rozwój, aby oferować nowoczesne i efektywne rozwiązania z zakresu energii odnawialnej, umożliwiające klientom zmniejszenie emisji CO2 i obniżenie kosztów energii.

Firma ENGIE Zielona Energia poprzez swoje działania w znaczący sposób przyczynia się do transformacji sektora energetycznego w kierunku zrównoważonego rozwoju i ekologicznej przyszłości.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Przedstawiciel handlowy Zielona Góra
  • Dyrektor handlowy Zielona Góra
  • Specjalista ds. turystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zielona Góra
  • Specjalista ds. finansów Zielona Góra
  • Pracownik ds. administracji Zielona Góra
  • Specjalista ds. reklamy Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570