Operator żurawia
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
28. 3. 2024

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu,  posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Obowiązki:

  • Załadunek surowca do maszyny przeróbczej
  • Rozładunek samochodów z surowcem drzewnym
  • Obsługa żurawia
  • Dbałość o stan techniczny maszyny
  • Pomoc przy obsłudze rębaków

  • Udział przy pracach remontowych i konserwacyjnych rębaków
  • Dbałość o stan techniczny obiektu rębaków

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie
  • Uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność, sumienność i pełne zaangażowanie w realizację zadań

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
  • Kontakt z najnowszą technologią
  • Możliwość realizacji własnych projektów / pomysłów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Opiekę mentora podczas procesu onboarding
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Program poleceń pracowniczych
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • Dodatek za brak absencji (L4,nieobecność nieusprawiedliwiona, urlop bezpłatny)

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551