Operator żurawia
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska
Kronospan
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
• Załadunek surowca do maszyny przeróbczej.
• Rozładunek samochodów z surowcem drzewnym.
• Obsługa żurawia.
• Dbałość o stan techniczny maszyny.
• Pomoc przy obsłudze rębaków .
• Udział przy pracach remontowych i konserwacyjnych rębaków.
• Dbałość o stan techniczny obiektu rębaków.
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Wykształcenie średnie.
• Uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych.
• Dobra organizacja pracy.
• Dokładność, sumienność i pełne zaangażowanie w realizację zadań.
Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
• Kontakt z najnowszą technologią
• Możliwość realizacji własnych projektów / pomysłów
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych
• Opiekę mentora podczas procesu onboarding
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Program poleceń pracowniczych
• Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
• Dodatek za brak absencji (L4,nieobecność nieusprawiedliwiona, urlop bezpłatny).

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190