Operator maszyn (produkcja opakowań)
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska
Intersilesia McBride
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługę i regulację maszyn i urządzeń do produkcji opakowań
  • utrzymane miejsca pracy w czystości
  • przestrzeganie procedur, standardów jakościowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • gotowość do pracy na trzy zmiany
  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, współpraca

OFERUJEMY:
  • Dołączysz do utalentowanego zespołu, w którym Twój wkład jest doceniany,

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie.

Atrakcyjny pakiet benefitów:

  • dodatek nocny,

  • dodatek za pracę w systemie trzyzmianowym,

  • nadgodziny płatne 100%,

  • nagroda jubileuszowa za staż pracy,

  • nagroda za aktywny udział w audytach oraz za szczególne osiągnięcia,

  • nagroda 7000 zł brutto w ramach programu „Poleć Znajomego”,

  • nagroda za obecność,

  • nagroda „Duma McBride” za zachowanie związane z naszymi Wartościami,

  • bony świąteczne,

  • wczasy pod gruszą,

  • profilaktyka zdrowotna - dofinansowanie do zakupu okularów korygujących,

  • karnety Multisport i rehabilitacyjne,

  • dofinansowanie do szkoleń,

  • wyprzedaż pracownicza - sprzedaż naszych produktów pracownikom po preferencyjnych cenach,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • możliwość przystąpienia do Programu Ubezpieczenia Grupowego oraz Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK),

  • Program Wsparcia Pracowników,

  • Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa,

  • możliwość uzyskania bezzwrotnej zapomogi z FŚS,

  • Charytatywny Fundusz McBride - jednorazowego dofinansowania kosztów ponoszonych na dokształcanie dziecka.

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228