Operator produkcji / transport pracowniczy
  • Kowale
pomorskie, Kowale, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • nadzór nad procesem produkcji opakowań
  • wizualna kontrola jakości
  • przygotowywanie produktów do magazynowania i transportu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • transport pracowniczy z Gdańska
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multi Sport, szkoleń, premię za polecenie pracownika
  • pracę w miejscowości Kowale k. Gdańska

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca pomorskie
  • Operator Mikołajki Pomorskie
  • Operator Jabłonowo Pomorskie
  • Operator Kowalewo Pomorskie
  • Operator Drawsko Pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782