International Transport Specialist
  • Jankowo Gdańskie
pomorskie, Jankowo Gdańskie, pomorskie, Polska
NRF Poland Sp. z o.o.
6. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja zewnętrznych podwykonawców/przewoźników (dokumenty, ubezpieczenia);
  • Poszukiwanie rozwiązań transportowych (portal giełdy, rfq);
  • Codzienne wsparcie zespołu operacyjnego;
  • Tworzenie zleceń transportowych;
  • Kontakt z przewoźnikami.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Excela;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie;
  • Kandydat/ka mobilny/a - dojazd do Jankowa Gdańskiego;
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego.

To oferujemy

  • Na urlop otrzymasz dodatkowy zastrzyk pieniędzy w ramach wczasów pod Gruszą.
  • U nas możliwości rozwoju zawodowego to nie tylko hasło. Jeśli w przyszłości będziesz chciał spróbować czegoś nowego, pracy w innym dziale etc., jesteśmy otwarci;
  • Lubisz chodzić na zajęcia sportowe? Świetnie, u nas otrzymasz dofinansowanie do karty sportowej Multisport;
  • Mamy dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej w TU Zdrowie, żebyś nie musiał czekać w kolejkach do służby zdrowia;
  • Owoce w biurze, pyszna kawa bądź herbata, a może wyjścia integracyjne? Oczywiście, dbamy o swoich pracowników!
  • Miła atmosfera. Powiemy nieskromnie - u nas się po prostu fajnie pracuje?

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749