Młodszy operator produkcji
  • Gdańsk, Gdynia, Sopot
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pomorskie, Polska
AAS sp. z o.o.
23. 2. 2024

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży produkcyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Młodszy operator produkcji.

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

- prace związane z obsługa maszyn produkcyjnych oraz narzędzi pomiarowych;

- obsługa i uzupełnianie materiałów produkcyjnych;

- szlifowanie i cięcie produktów;

- obsługa narzędzi pneumatycznych (piła, wiertarka i szlifierka);

- kontrola jakości wytwarzanych elementów;

- naprawy uszkodzonych produktów;

- składanie gotowego elementu.

Oczekujemy:

- chęci do pracy;

- umiejętności obsługi narzędzi pneumatycznych i pomiarowych;

- zdolności manualnych, skrupulatności i dokładności;

- tężyzny fizycznej;

- chęci uczenia się;

- gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym w godz. 5:40-17:40 i 17:40-5:40, 2 dni wolne i tak ciągiem.

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na produkcji lub w branży budowlanej;

- podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz uprawnienia UDT do obsługi suwnic (możliwość bezpłatnego wyrobienia).

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez klienta;

- umowę na czas nieokreślony po 9 miesiącach;

- stabilność zatrudnienia;

- wynagrodzenie miesięczne 5000 zł brutto;

- system premiowy (do 15% wynagrodzenie zasadniczego);

- dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym (600 zł);

- atrakcyjny system poleceń pracowniczych do 5000 zł;

- benefity pozapłacowe:

-       Karta multisport za 1 zł;

-       Prywatna opieka medyczna za 1 zł;

-       Ubezpieczenie grupowe;

-       Dodatkowy płatny dzień wolny;

-       Premie świąteczne;

-       Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;

 - możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator pomorskie
  • Operator Mikołajki Pomorskie
  • Operator Jabłonowo Pomorskie
  • Operator Kowalewo Pomorskie
  • Operator Drawsko Pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293