Operator Produkcji - Hyundai Transys
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Śląskie, Polska
Katarzyna
10. 5. 2024

Dla naszego klienta, lidera w branży motoryzacyjnej, szukamy odpowiednich kandydatów do zespołu.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako operator produkcji w Nošovicach – aplikuj!
Opis stanowiska:
• Praca na linii produkcyjnej zgodnie ze specyfikacją
• Obsługa prostych narzędzi produkcyjnych
• Dbałość o szczegóły
• Kontrola jakości produkowanych elementów
Oferujemy:
• Pracę na czeską umowę zatrudnienia
• Wynagrodzenie podstawowe 26 900 CZK brutto + premie (wynagrodzenie miesięczne 34 000 CZK brutto)
• Bony na posiłki w wysokości 40 CZK/ dzień
• Premie w wysokości 50% wynagrodzenia zasadniczego (premia letnia w czerwcu i zimowa w listopadzie)
• Premie produkcyjne w wysokości 50-60% wynagrodzenia zasadniczego (2x w roku, w lipcu i w grudniu)
• 25 dni urlopu
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
• Możliwość korzystania ze stołówki pracowniczej
• Transport z Czeskiego Cieszyna, Karviny oraz Frydek-Mistka
• Szkolenie dla nowych pracowników
Wymagania:
• Dobra sprawność fizyczna
• Umiejętności manualne
• Motywacja do pracy
• Mile widziana podstawowa znajomość języka czeskiego
tel. +48 885 441 733

  • Praca Cieszyn
  • Operator Cieszyn
  • Pracownik produkcji Cieszyn
  • Operator maszyn Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246