Pracownik produkcji
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, śląskie, Polska
TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.
9. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wiodąca Odlewnia Żeliwa sektora motoryzacyjnego w Polsce poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Pracownika produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Motywacja do pracy
  • Rzetelność
  • Dokładność
  • Punktualność

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na wydziałach produkcyjnych: topialni, formierni, oczyszczalni
  • Bogaty pakiet socjalny: ubranie robocze, gorący posiłek, środki higieny osobistej: mydło, ręcznik, krem do rąk; środki ochrony indywidualnej
  • Świadczenia dla dzieci pracowników: impreza mikołajkowa, dofinansowanie „zielonej szkoły”, organizacja kolonii dla dzieci pracowników; możliwość uczestniczenia w wycieczkach wakacyjnych oraz weekendowych dla pracowników i ich rodzin
  • Ubezpieczenie grupowe, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki KZP
  • Impreza integracyjna Dzień Rodzinny dla pracowników i ich rodzin
  • Szkolenia

Oferty można składać osobiście w siedzibie Spółki: 43-430 Skoczów, ul. Ciężarowa 49, III p.

pok. 60

lub za pomocą przycisku Aplikuj.

  • Praca Skoczów
  • Pracownik produkcji Skoczów
  • Pracownik biurowy Skoczów
  • Pracownik fizyczny Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246