Operator maszyn wtryskowych
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, Śląskie, Polska
AAS sp. z o.o.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie obsługa i ustawianie maszyn wtryskowych.

Ponadto będziesz odpowiedzialny za:

- wymienianie form wtryskowych zgodnie z zapotrzebowaniem;

- monitorowanie oraz ustawianie procesu wtrysku;

- obsługę i podłączenia urządzeń peryferyjnych;

- realizację planów produkcyjnych.

WYMAGANIA:

- doświadczeniae w pracy na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych lub pokrewnym;

- mile widziane wykształcenie techniczne;

- umiejętność uruchamianie maszyn oraz wymiany form wtryskowych;

- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym(6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku;

- sumienność i dokładność w pracy;

- mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic z poziomu zero, wózków jezdniowych lub uprawnienia SEP do 1 kV.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą;

- wynagrodzenie miesięczne uzależnione od Twojego doświadczenia;

- premię frekwencyjną (do 400 zł brutto miesięcznie);

- kompleksowe wdrożenie w zakres obowiązków (ok 2 tygodnie pracy z doświadczonym pracownikiem w godzinach 8-16)

- dodatek stażowy;

- ubezpieczenie grupowe;

- Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, premie świąteczne);

- dostęp do stołówki pracowniczej oraz możliwość kupna przekąsek oraz napojów;

- możliwość pracy w soboty (płatne dodatkowo 100%);

- ogólnodostępny parking;

- pracę od zaraz!

  • Praca Skoczów
  • Operator maszyn Skoczów
  • Operator Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322