Pracownik produkcji
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Szukasz lekkiej pracy na produkcji, ale wszędzie oferują pracę na 3 zmiany?

Nie masz zbyt dużego doświadczenia, ale chciałabyś nauczyć się nowych rzeczy?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy! Tylko 1 zmiana i wolne weekendy!

Nie czekaj i aplikuj- ilość miejsc ograniczona.

Praca w Dobroszycach- wymagany własny dojazd

Oczekujemy

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • własny dojazd do Dobroszyc

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z Randstad ( z odprowadzeniem składek ZUS, zdrowotnych, prawem do płatnego urlopu, prawem do płatnego L4)
  • wynagrodzenie do4500złbrutto
  • praca od poniedziałku do piątku -wolne weekendy
  • pracę tylko na I zmianę (07:00-15:00)
  • pracę od zaraz
  • pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny, zniżki do kin, restauracji i na zakupy!

Zadania

  • montaż i składanie elementów
  • obsługa drobnych narzędzi (wkrętarki, śrubokręty)
  • sklejanie pasków

  • Praca Oleśnica
  • Pracownik produkcji Oleśnica
  • Pracownik fizyczny Oleśnica
  • Pracownik biurowy Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749