Operator produkcji | możliwość przyuczenia!
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski, Solec Kujawski, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator produkcji

Lokalizacja: Solec Kujawski

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych
  • realizacja planu produkcyjnego oraz produkowanie wyrobów zgodnych z normami jakościowymi
  • dbanie o stan techniczny oraz czystość obsługiwanej maszyny, zgłaszanie awarii

Wymagania:

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialności za swoje obowiązki, dokładność
  • chęć do nauki
  • wykształcenie średnie techniczne mechaniczne lub zawodowe - mile widziane
  • uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • możliwość przyuczenia
  • szkolenia stanowiskowe
  • pakiet benefitów dla pracowników: wczasy pod gruszą, pożyczki zakładowe, bony podarunkowe z okazji Świąt, parking pracowniczy

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Solec Kujawski
  • Operator Solec Kujawski
  • Pracownik produkcji Solec Kujawski
  • Operator maszyn Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183