Operator Maszyn Wolne weekendy
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski, Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie, Polska
Motivated
22. 3. 2024
4300 - 7000pln

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu Specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.
Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Operator maszyn cięcia.
Zadania i obowiązki: - ustawianie obsługa maszyn produkcyjnych - realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem, - kontrola jakościowa wyprodukowanych wyrobów.
Wymagania stanowiska
Wymagania: - gotowość do pracy w systemie III zmian od poniedzielku do piątku, - dokładność, sumienność, zaangażowanie, - nastawienie na długotrwałą współpracę, - prawo jazdy kat. B i/lub uprawnienia UDT na wózki widłowe.
Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
- Umowę o pracę bezpośrednio z docelowym pracodawcą (już pierwsza umowa na rok!), - Praca od poniedzialku do piątku na III zmiany, - Program wdrożeniowy oraz wsparcie merytoryczne od innych pracowników, - Wzmocnienie motywacji premią, - Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu, - Widzimy jak codzienność zmienia się, dlatego zapewniamy regularne podwyżki wynagrodzeń, - Cenimy równowagę miedzy pracą a życiem prywatnym, dlatego zapewniamy dodatki: bony na święta, wczasy pod gruszą, - Codzienność nie zawsze jest kolorowa, dlatego dla ułatwienia możesz także skorzystać z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, pożyczek zakładowych oraz funduszu oszczędnościowego, - Współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.

  • Praca Solec Kujawski
  • Operator maszyn Solec Kujawski
  • Operator Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448