Operator Maszyn Wolne Weekendy
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski
Motivated sp. z o.o
21. 3. 2024
5000 - 7000 pln

Motivated jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu Specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Operator maszyn.

Zadania i obowiązki:

  • ustawianie obsługa maszyn produkcyjnych,
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem,
  • kontrola jakościowa wyprodukowanych wyrobów.

Wymagania:

  • dokładność, sumienność, zaangażowanie,
  • nastawienie na długotrwałą współpracę,
  • prawo jazdy kat. B i/lub uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych mile widziane.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z docelowym pracodawcą (już pierwsza umowa na rok!),
  • Praca od poniedzialku do piątku na III zmiany,
  • Program wdrożeniowy oraz wsparcie merytoryczne od innych pracowników,
  • Wzmocnienie motywacji premią,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu,
  • Widzimy jak codzienność zmienia się, dlatego zapewniamy regularne podwyżki wynagrodzeń,
  • Cenimy równowagę miedzy pracą a życiem prywatnym, dlatego zapewniamy dodatki: bony na święta, wczasy pod gruszą,
  • Codzienność nie zawsze jest kolorowa, dlatego dla ułatwienia możesz także skorzystać z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, pożyczek zakładowych oraz funduszu oszczędnościowego,
  • Współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.

  • Praca Solec Kujawski
  • Operator maszyn Solec Kujawski
  • Operator Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570