Operator prasy krawędziowej cnc 2300€ netto/mies Brunn Niemcy
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
LINK2WORK Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • obsługa krawędziarek cnc
  • przygotowanie stanowiska pracy (zaznajamianie się z dokumentacją techniczną, przygotowanie narzędzi)
  • samodzielne ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy krawędziarek
  • kontrola jakości wyprodukowanych części
  • konserwacja i czyszczenie maszyn
  • dbanie o porządek na miejscu pracy
  • praca w systemie 2-zmianowym

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane miesięcznie 23000€ netto
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe zakwaterowanie

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe techniczne lub doświadczenie jako operator pras krawędziowych CNC
  • dobra znajomość obsługi pras krawędziowych (maszyna Trumpf/ maszyna AMANA)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny!
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód - mile widziane

  • Praca Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018