-Operator CNC-
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
24. 4. 2024

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:Ogłoszenie o Pracę: Operator CNC

Obowiązki

  • Obsługa numerycznych maszyn CNC
  • Przygotowanie i montaż narzędzi
  • Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Znajomość podstaw metrologii (suwmiarka, mikrometr, średnicówka)
  • Umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość systemów Sinumerik, Heidenhain

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 29-35 zł/h brutto
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator koparki Opole
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659