Operator frezarki CNC
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Metaal Flex
21. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa frezarki CNC (frezarki pionowe CNC 3, 5 osiowe),

  • umieszczanie wyrobów w maszynie,

  • kontrola procesu obróbki poprzez kontrole wizualne oraz pomiary przyrządami pomiarowymi,

  • praca na systemie Fanuc.

Zakład jest dostawcą wysokiej jakości komponentów żeliwnych dla firm z branży samochodów ciężarowych, motocykli, budowy jachtów i rolnictwa. W tym celu stworzono ultranowoczesny park maszyn CNC. Oprócz kilku centrów obróbczych, nasz klient posiada również całkowicie zrobotyzowane linie produkcyjne.

WYMAGANIA:

  • znajomość jeżyka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym

  • doświadczenie minimum kliku miesięczne w obsłudze maszyn CNC, najlepiej frezarek;

  • umiejętność dokonywania pomiarów za pomocą np. suwmiarki, średnicówki

  • umiejętność zmiany narzędzi w maszynach

  • znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • 250 euro bonusu po przepracowaniu 2 miesięcy, następnie 750 euro po przepracowaniu 12 miesięcy

  • pracę na 3 zmiany z 20% dodatku zmianowego

  • możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym za dodatkową opłatą

  • umowę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych

  • wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD

  • bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni

  • program poleceń pracowniczych

  • Praca opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864