Operator maszyn (również z orzeczeniem)
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Manpower
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Stefanów okolice Wólki Kosowskiej: jest transport pracowniczy !
Zadania:
-Obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych - również z użyciem paneli sterujących, komputera; ustawianie parametrów
- Kontrola i nadzór nad procesem produkcyjnym
- Dbanie o jakość produktów oraz stanowiska pracy
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Miejsce pracy: Stefanów okolice Wólki Kosowskiej
Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
- Motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Mile widziane zdolności manualne i doświadczenie na produkcji
Oferta:
- Bezpłatny transport pracowniczy (Radom - Jedlińsk - Białobrzegi - Grójec - Tarczyn)
- Dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny - 606 829 141 lub wysłanie cv.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Radom
  • Operator maszyn Radomin
  • Operator maszyn Radom
  • Operator maszyn budowlanych Radom
  • Operator Radomin
  • Operator Radom
  • Operator koparki Radom
  • Operator wózków widłowych Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190