Operator maszyn
  • Radom
operator maszyn
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych? Chciałbyś/abyś się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje w kierunku mechanicznym ? Aplikuj !

Oczekujemy

  • pasji do naprawiania i doskonalenia maszyn
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze różnych rodzajów maszyn
  • dyspozycyjności do pracy 3 zmianowej/4 brygadowej po 8 godzin (4 dni pracy- 1 dzień wolnego, 4 dni pracy- 2 dni wolne)
  • skłonności do współpracy z zespołem i chęć ciągłego rozwoju

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia od 5500 brutto

plus dodatkowe benefity:

  • premię roczną, tzw. "trzynastkę"
  • dodatek do pory nocnej w wysokości 40 % tj. 10 zł do każdej godziny nocnej
  • premię świąteczną
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych i wypoczynku
  • prywatną opiekę medyczną i stomatologiczna
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i szkoleń dostosowanych do Twoich zainteresowań
  • inspirujące środowisko pracy, gdzie Twoje pomysły będą cenione
  • możliwość pracy przy różnorodnych projektach, które wyzwolą Twoją kreatywność

Zadania

  • nadzorowanie i obsługa maszyn produkcyjnych
  • realizacja planu produkcji
  • diagnoza, która pozwali szybko zlokalizować i rozwiązać problem
  • zgłaszanie awarii do działu utrzymania ruchu
  • dbałość o zachowanie zasad BHP

  • Praca Radom
  • Operator maszyn Radom
  • Operator maszyn Radomin
  • Operator maszyn budowlanych Radom
  • Operator Radomin
  • Operator Radom
  • Operator koparki Radom
  • Operator wózków widłowych Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190