Operator maszyn produkcyjnych
  • Radom
operator maszyn produkcyjnych
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Czy marzysz o pracy z najnowszymi technologiami i wyjątkowymi materiałami? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Ciebie idealną ofertę!

Poszukujemy doświadczonego operatora maszyn do pracy z technologią obróbki plastycznej, kucie na zimno elementów złącznych.

Nie czekaj dłużej! Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz być częścią dynamicznego zespołu, wyślij swoje CV już teraz!

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn do kucia na zimno (mile widziane).
  • wiedzy z zakresu obróbki plastycznej
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • dokładności oraz dbałość o szczegóły

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
  • długoterminową współpracę
  • pracę od pon-pt na 2 zmiany (6-14;14-22)
  • wynagrodzenie od 5500 brutto miesięcznie, uzależnione od doświadczenia
  • dodatkowe benefity (karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie)

Zadania

  • obsługa maszyn do kucia na zimno
  • utrzymywanie maszyn w czystości i sprawności technicznej
  • monitorowanie procesu produkcyjnego w celu zapewnienia wysokiej jakości wyrobów
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Praca Radom
  • Operator maszyn Radomin
  • Operator maszyn Radom
  • Operator maszyn budowlanych Radom
  • Operator Radomin
  • Operator Radom
  • Operator koparki Radom
  • Operator wózków widłowych Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190