Operator maszyn i urządzeń
  • Legionowo
operator maszyn i urządzeń
Legionowo, Legionowo, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Interesuje Cię stabilna praca przy maszynach i atrakcyjne wynagrodzenie?

Dla naszego klienta, producenta materiałów budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora maszyn i urządzeń.

Nie czekaj, aplikuj teraz!

Lokalizacja: Michałów-Reginów (okolice Legionowa)

Oczekujemy

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Punktualność, odpowiedzialność, dokładność
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie przez naszego klienta na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości 30-34 zł brutto/h
  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna ENEL-MED od 1 zł, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie na życie
  • Miesięczna premia produkcyjna, kwartalna premia leanowa, premie świąteczne

Zadania

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo
  • Drobne prace przy awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn oraz zgłaszanie usterek

  • Praca Legionowo
  • Operator maszyn Legionowo
  • Operator Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190