Praca od zaraz ! Operator maszyn
  • Wieliszew
Wieliszew, Wieliszew, Mazowieckie, Polska
Motivated Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu Specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej, logistycznej, a także innych.
Obecnie, dla naszego Klienta, z branży produkcji wyrobów budowlanych, poszukujemy Operatora Maszyn Produkcyjnych.
Twój zakres obowiązków
- Obsługa maszyn i urządzeń sterowanych za pomocą operatorskiego panelu komputerowego
- Obsługa prasy hydraulicznej oraz mechanicznej
Wymagania :
- Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
- Punktualność, samodzielność, dokładność wykonywanych zadań
Pracodawca oferuje :
- Umowę o pracę
- Wynagrodzenie zasadnicze + premie
- Dodatek zmianowy 20 % do każdej godziny nocnej
- Bogaty system benefitów

  • Praca Wieliszew
  • Operator maszyn Wieliszew
  • Operator Wieliszew
  • Wieliszew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551