Operator / Operatorka maszyn *od 33/h brutto na początek / UoP lub zlecenie /pn-pt: 6-14,14-22
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Mazowieckie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn produkcyjnych (np. kartoniarki, nalewarki, foliarki, falcerki), kalibracja, ustawianie parametrów --> panele PLC
  • kontrola jakości, pakowanie produktu
  • przezbrajanie i regulacja maszyn
  • wypełnianie raportów produkcyjnych

WYMAGANIA:
  • doświadczenia w obsłudze maszyn
  • chęci do nauki i podjęcia pracy długoterminowej
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej, farmaceutycznej itp.

Do aplikowania zapraszamy też obcokrajowców ze znajomością j. polskiego.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2zm (6-14,14-22), dla chętnych możliwa praca w godzinach dodatkowych lub w weekendy
  • umowa zlecenie lub UoP, ze stawką od 33zł/h brutto, po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia, (student brutto=netto)
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne
  • rozwoju i doskonalenie umiejętności - pakiety szkoleniowe
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Lokalizacja: Warszawa, Białołęka /Targówek ul. Marywilska

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, lub kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Legionowo
  • Operator maszyn Legionowo
  • Operator Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075